Kontakty

Sídlo společnosti a prodejní sklad pro oblast Čech

DYKA

Sídlo: Unhošťská 505, Velká Dobrá, 273 61
tel: (+420) 312 666 011
fax: (+420) 312 685 026
mobil: (+420) 602 293 797
E-mail: dyka@dyka.cz

Po-Čt    8,00 - 17,00
Pá        8,00 - 15,00

Vyhledat trasu

Dyka SK s.r.o - Slovensko

Kontaktní osoba pro sortiment DYKA pro Slovensko:
ing. Luboš Hozlár
Tel.:+421 911 420 243
e-mail: lhozlar@dyka.cz 

Kontakt pro systém Vacurain a Vsakovací systém pro Slovensko:
Martin Michlík - Product manager
Tel. : +421 905 849 457
e-mail: mmichlik@dyka.cz

Prodejní sklad v Ostravě

sklad-morava

Areál Euro-Šarm
Těšínská 222
739 34 ŠENOV
tel: (+420) 596 831 515
fax: (+420) 596 831 514
mobil: (+420) 602 276 984
E-mail: ostrava@dyka.cz

Po-Pá    8,00 - 16,30

Vyhledat trasu

Prodejní sklad v Brně

sklad-brno

Olomoucká 75
627 00 Brno - Černovice
Mobil: (+420) 606 748 867
E-mail: brno@dyka.cz

Po-Pá    7,30 - 16,00

Datová schránka

Datová schránka:
ID datové schránky: 7ci2nfs
Název (pro identifikaci): DYKA s.r.o.

Obchodní zástupci

Rozdělení kontaktů podle mapy níže, platí pro veškerý náš sortiment, kromě podtlakového systému Vacurain a vsakovacího systému.

Kontakt pro systém Vacurain a Vsakovací systém:

e-mail: vacurain@dyka.cz

tel: +420 725 786 524 

 

 Ing. Zdeněk Matula, tel.: 724 322 771, e-mail: zmatula@dyka.cz

 David Vrba, tel.: 602 204 251, e-mail: dvrba@dyka.cz

 Miroslav Kouba, tel.: 602 276 982, e-mail: mkouba@dyka.cz

 Martin Jurišica, tel.: 602 252 068, e-mail: mjurisica@dyka.cz

 

Obchodní ředitel:
Robert Bělohlávek
Tel. + 420 602 574 457
e-mail : rbelohlavek@dyka.cz